Latviešu

From Wazeopedia
Šajā lapā pašlaik notiek izmaiņas. Redzamā informācija jāuzskata par projektu, daļa ir novecojusi, tātad vēl nav gatava lietošanai. Saturs tiek gatavota ar vienu vai vairākiem lietotājiem. Neveiciet izmaiņas pirms neesat ievietojuši ziņojumu šajā forumā.
Error creating thumbnail: Unable to save thumbnail to destination

Ceļvedis Waze lietošanai Latvijā (Tiek veidots)

Latvija

Uzsākot darbu

Cerams, ka tu lasi šo, jo vēlies rediģētu karti, vai nu tāpēc, ka esi atradis kļūdu, vai vēlies pievienot jaunu ceļu. Katrā ziņā, tas ir svarīgi, ka tu ievēro jau noteiktos standartus.

Par Waze

Waze ir pasaules lielākā sabiedrības veidota satiksmes un navigācijas lietotne. Pievienojies citiem autobraucējiem savā reģionā, kas dalās ar reāllaika sastrēgumu un ceļu informāciju, lai ekonomētu laiku un degvielu, un uzlabo katra ikdienas satiksmi. Pat vienkārši braucot ar atvērtu Waze, Tu jau ieguldi vietējā kopienā reāllaika satiksmes informāciju. Papildus Tu vari aktīvi ziņot par negadījumiem uz ceļa, fotoradariem, remontdarbiem un citām bīstamībām. Saņem citu ziņojumus savā maršrutā un atrod zemākas degvielas cenas, ko paziņojusi citi lietotāji. Pievieno draugus, dalies ar lokācijām, informē citus par savu ierašanās laiku.

Palīdzi uzlabot Waze

Kartes rediģēšana

Apgabala pārvaldnieks

Reģiona pārvaldnieks jeb Apgabala pārvaldnieks (AP), Area Manager (AM) angliski, ir Waze kopienas biedrs (redaktors), kas aktīvi piedalās un iesaistās, uzlabojot noteiktus apgabalus Waze kartē. Apgabala pārvaldniekam tiek piešķirti kartes apgabali, kurus tas pārvalda. Atšķirībā no veikto braucienu pieejamajiem apgabaliem, kuros ir iespējams labot karti ~90 dienas pēc brauciena, AP apgabali ir noteikti, tādējādi teritorijas labošanai saglabājas arī pēc 90 dienām.

Izmanto savu valodas prasmi

(novecojis)

Problēmas un aktuālās lietas

(novecojis)

Attīstības plāni

Waze sociālajos tīklos

Tehniskā informācija